Contact - Ellips BVBA

Raas Van Gaverestraat 67C

9000 Gent

Tel: 09/330 31 32

Fax: 09/330 31 33

E-mail: contact@ellips.info

 

Philippe Verbeke

philippe@ellips.info

Stichter & zaakvoerder Ellips Landmeters

Beëdigd Landmeter-Expert - LAN 040238

 

Kenneth Smith

kenneth@ellips.info

Zaakvoerder geassocieerde vennootschap Kenneth Smith BVBA

Beëdigd Landmeter-Expert - LAN 040640

Schatter-Expert 005966194053

 

Karel Dejonghe

karel@ellips.info

Landmeter

 

Bruno Van Loo

bruno@ellips.info

Landmeter

 

Pieter Roets

pieter@ellips.info

Landmeter

 

Marie Verbeke

marie@ellips.info

Beëdigd Landmeter-Expert - LAN 151632

 

Jan Willen

jan@ellips.info

Beëdigd Landmeter-Expert - LAN 131531

Schatter-Expert 006172537608

 

Jotka Verlee

jotka@ellips.info

Landmeter

 

Merel Vandecruys

merel@ellips.info

Landmeter

 

Timon de Nood

timon@ellips.info

Tekenaar


ELLIPS Landmeters                                             Tel: +32 9 330 31 32

Raas Van Gaverestraat 67C                            Fax: +32 9 330 31 33

9000 Gent                                                        E-mail: contact@ellips.info